Palety na zamówienie

Palety na zamówienie nietypoweZdarza się, że dla zaspokojenia specyficznych potrzeb transportowych, przy nietypowym ładunku, albo niestandardowym sposobie transportowania, najlepszym rozwiązaniem byłaby paleta  o innych wymiarach, albo o innych parametrach, takich jak nośność, albo kształt, niż mają to typowe dostępne na rynku palety.

W takim wypadku najlepiej skorzystać z usługi „paleta na zamówienie”, specjalnie na potrzeby jednego klienta, nawet jednej operacji logistycznej, zostaną wykonane palety na zamówienie, według specyfikacji klienta, np wykonanie palety drewnianej według wg. rysunku klienta. Mając nietypową produkcję, albo nietypowy transport, warto pomyśleć o dopasowaniu reszty logistyki do tej nietypowości, tak by jako całość, nie stwarzało to niedogodności.

Palety takie możesz zamówić właśnie u nas. Nasza oferta obejmuje wykonanie palet według podanych przez naszych klientów specyfikacji. Wytworzymy  palety w każdym podanym przez Państwa wymiarze, rozmiarze, nośności i asortymencie. Wszystkie palety wykonywane na zamówienie klienta dostępne z certyfikatem IPPC. Zachęcamy do składania zamówień, i kontaktowania się przez FORMULARZ KONTAKTU na naszej stronie.


PALETY.EDU.PL

PALETY Robert Szymański
PORTAL BRANŻY PALETOWEJ
Skup Sprzedaż Palety
26-680 Rzeczków 68A
info@palety.edu.pl
tel. 693 176 664

Jak szukasz palet?

Co wpisujesz w wyszukiwarkę by znaleźć interesujące cię palety?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Licznik odwiedzin

  • 174803Wszystkich odwiedzin:
  • 3Odwiedzin dzisiaj: